Ландшафтный дизайн, Ландшафтные работы, Уход за садом, Озеленение

return_links(2); ?>

Озеленення

Озеленення - посадка зелених насаджень на ділянці, це і клумби, і газон, і чагарники, і безліч інших композицій, які є прикрасою Вашого саду. В процесі озеленення потрібно враховувати всі особливості даної місцевості, її рельєф, грунт, кліматичні умови. Лише на перший погляд може здатися, що роботи по озелененню під силу кожному власникові ділянки, яка хоч трохи знається на рослинах. Але лише дослідний дизайнер-дендролог зможе запропонувати Вам той посадочний матеріал, який ідеально підійде саду, враховуючи всі його особливості. Спроектувати красиві міксбордери і альпінарії, що б вони гармонували із загальною стилістикою саду, дотримуючись всієї правил ландшафтного дизайну.

 

Озеленення. При створенні об'ємно-просторових композицій з рослин враховують габітус насаджень, динаміку розвитку і довговічність. Різні види дерев мають різні декоративні властивості і особливості зростання - це слід також враховувати. Декоративні якості багатьох дерев і чагарників доповнюються в період їх цвітіння. Необхідно при закладці рослин враховувати майбутню висоту дерева, зміна зовнішнього вигляду з часом, щільність насадження. Декоративні особливості рослини – листя, текстура, плоди, текстура кори – грають велику роль в створенні красивого дизайну.

 

У створенні красивого саду, безпосередньо в процесі озеленення кожен ландшафтний дизайнер має свої секрети. Наприклад, освітлення грає велику роль в сприйнятті ландшафту, оскільки естетичні і декоративні якості рослин виглядають по-різному за різних умов освітлення. Дуже красиво виглядають композиції з дерев і чагарників. Деревні рослини в групах садять декількома способами - оригінально виглядають букетні посадки, коли вони розростаються, то формують одну велику крону, або ж можна посадити різновікові рослини однієї і тієї ж породи, які з роками так і зберігатимуть різний розмір, при цьому пластика групи, її обрис і силует мають форму плавного конуса.  Якщо вам потрібний високоякісний ландшафтний дизайн в Києві або в будь-якій точці України, то ми Вам обов'язково допоможемо.